Головна > Про компанiю

Про компанiю

UIT

UIT - інноваційна компанія, яка спеціалізується на побудові ефективних систем обліку та управління шляхом автоматизації бізнес-процесів компанії. Починаючи з 2003 року, ми розробляємо та впроваджуємо програмні рішення для торгових підприємств. Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, саме тому на всіх етапах введення автоматизації команда UIT надає свої послуги комплексно. Якісна технічна підтримка з нашого боку значно спрощує роботу з програмним забезпеченням. Ми цінуємо час кожного клієнта, тому наша досвідчена команда фахівців завжди готова допомогти з автоматизацією Вашого підприємства.

Клієнти

clients

За 15 років роботи, ми автоматизували понад 1000 компаній, серед яких такі лідери ринку, як: Roshen, Hewlett-Packard, Sony, Beeline, Mareven Food та інші.

MMC "Az Roshen" - офіційний дистриб'ютор кондитерської корпорації "Рошен" в Азербайджані.

«Hewlett-Packard» - одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій

«Мастер-Логістік» - офіційний дистриб'ютор продукції ТМ “Оболонь” Житомирської області

«Sony» - займається імпортом і реалізацією побутової електроніки та продукції із сфери інформації та телекомунікації

Компанія «Beeline» – оператор стільникового зв'язку і комунікаційних послуг

«Mareven Food» - один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування в Європі

Всі клієнти

Нашi досягнення

Success

UIT - інноваційна компанія, яка спеціалізується на побудові ефективних систем обліку та управління шляхом автоматизації бізнес-процесів компанії. Починаючи з 2003 року, ми розробляємо та впроваджуємо програмні рішення для торгових підприємств.

UIT автор унікального рішення для дистриб'юторів

Член Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ)

UIT входить до Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS".

Наша головна мета - сприяти успіху вашого бізнесу. За 15 років роботи, ми автоматизували понад 1000 компаній, серед яких такі лідери ринку, як: Roshen, Hewlett-Packard, Sony, Beeline, Mareven Food та інші.

1000 компаній скористалися нашими послугами

Автоматизовано 115 дистриб'юторів FMCG

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, саме тому на всіх етапах введення автоматизації команда UIT надає свої послуги комплексно. Якісна технічна підтримка з нашого боку значно спрощує роботу з програмним забезпеченням.

Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу

UIT входить до Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів у галузі автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти та сервіси "BAS".

Benefits

Преваги

01

Розбираючись в можливостях існуючих ІТ продуктів, розуміємо що краще запропонувати клієнту для автоматизації його облікових і управлінських завдань.

02

Поставляємо клієнту вибрані рішення.

03

Навчаємо співробітників і доопрацьовуємо рішення.

04

Супроводжуємо ІТ рішення, забезпечуючи їх коректну безперебійну роботу, виконуючи необхідні доопрацювання.

05

Для областей, в яких ми бачимо, що хороших рішень немає, розробляємо і вдосконалюємо власні.

Вам потрібна
консультація?

Ми раді бачити у себе тих, хто розвиває бізнес, підвищує його ефективність і якість своєї роботи.
Ставши клієнтом компанії одного разу, Ви отримуєте надійного партнера по автоматизації, здатного цінувати Ваш час і гроші.


Що ви хотіли б обговорити?

Відправлено