Наша країна зіштовхнулася зі страшною бідою - повномасштабною війною на території України. Економічний фронт України - один із секторів держави, що має працювати безвідмовно, наскільки це можливо, в умовах воєнного стану.

Наша компанія підтримує діяльність українських бізнесів, які використовують для оптимізації своєї діяльності продукти BAS. Тому ми продовжуємо працювати і надаємо послуги з впровадження, оновлення, підтримки, доопрацювання, хостингу та оренди програмних продуктів.

Як і більшість українських компаній, ми вважаємо за необхідне фінансово допомагати нашій українській армії, яка з кожним днем наближує нас до перемоги над ворогом, тому частину з виручених коштів, ми відправляємо на потреби ЗСУ.

Якщо ви волонтерська організація, безоплатно надамо в користування програму для ведення обліку та логістики гуманітарної допомоги.

Звертаємо увагу, що інтелектуальні та права власності на програмні продукти лінійки BAS належать польському розробнику - компанії “NetHelp”.

Cпеціалізації

Specs

Дистриб'юторські компанії

Для торгових агентів

Бухгалтерські підрозділи

Для логістичних компаній

Для кадрових підрозділів

Про Компанію

About us

UIT - інноваційна компанія, яка спеціалізується на побудові ефективних систем обліку та управління шляхом автоматизації бізнес-процесів компанії. Починаючи з 2003 року, ми розробляємо та впроваджуємо програмні рішення для торгових підприємств.

UIT автор унікaльного рішення для дистриб'юторів

Статус золотого партнера “Агент ПЛЮС”

UIT входить до Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS" та інші системи автоматизації

Наша головна мета - сприяти успіху вашого бізнесу. За 15 років роботи, ми автоматизували понад 1000 компаній, серед яких такі лідери ринку, як: Roshen, Hewlett-Packard, Sony, Beeline, Mareven Food та інші.

1000 компаній скористалися нашими послугами

Автоматизовано 115 дистриб'юторів FMCG

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, саме тому на всіх етапах введення автоматизації команда UIT надає свої послуги комплексно. Якісна технічна підтримка з нашого боку значно спрощує роботу з програмним забезпеченням.

Про компанiю

Основні продукти UIT

Наша головна мета - сприяти успіху Вашого бізнесу. За 15 років роботи, ми автоматизували понад 1000 компаній, серед яких такі лідери ринку, як: Roshen, Hewlett-Packard, Sony, Beeline, Mareven Food та інші.

ВСІ ПРОДУКТИ
Clients

Нашi Клієнти

MMC "Az Roshen" - офіційний дистриб'ютор кондитерської корпорації "Рошен" в Азербайджані.

«Hewlett-Packard» - одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій

«Мастер-Логістік» - офіційний дистриб'ютор продукції ТМ “Оболонь” Житомирської області

«Sony» - займається імпортом і реалізацією побутової електроніки та продукції із сфери інформації та телекомунікації

Компанія «Beeline» – оператор стільникового зв'язку і комунікаційних послуг

«Mareven Food» - один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування в Європі

ВСІ КЛІєНТИ

Вам потрібна
консультація?

Ми раді бачити у себе тих, хто розвиває бізнес, підвищує його ефективність і якість своєї роботи. Ставши клієнтом компанії одного разу, Ви отримуєте надійного партнера по автоматизації, здатного цінувати Ваш час і гроші.

Що ви хотіли б обговорити?

Відправлено

UIT Блог

News